Opel Corsa
1.4-16V 100PK Cosmo | Stoel- & Stuurverw. | PDC | Cruise | Incl. garantie
Direct kopen, basisprijs: € 6.450,-
Direct kopen, basisprijs
€ 6.450,-
LEASEPRIJS: € 106,31 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.290,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Opel Corsa |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.4-16V 100PK Cosmo | Stoel- & Stuurverw. | PDC | Cruise | Incl. garantie |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 17 november 2011 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 97.450 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 5 versnellingen |
| Kleur: | bruin |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 106,31 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 6.450,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | 54-SRN-8 |
| Motorinhoud: | 1.364 cc |
| Vermogen: | 74 kw / 101 pk |
| Laadvermogen: | 577 kg |
| Gewicht: | 1.063 kg |
| Wielbasis: | 251 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.640 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 500 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overige
- cruise control
- electronic climate controle
- lichtmetalen velgen 16"
- metaal-/micakleur
- voorstoelen verwarmd
- voorstoelen verwarmd
- achterbank in delen neerklapbaar
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- bestuurdersairbag
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- binnenspiegel automatisch dimmend
- boordcomputer
- buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- buitenspiegels verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Cosmo+ pakket
- dimlichten automatisch
- elektrische ramen voor
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- extra getint glas
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- Instructieboekjes aanwezig
- lederen stuurwiel
- mistlampen voor
- multimedia-voorbereiding
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- radio-CD/MP3 speler
- regensensor
- Rookvrij
- stuur verstelbaar
- stuurwiel verwarmd
- stuurwiel verwarmd
- warmtewerende voorruit
- Winter-pakket
- zij airbag(s) voor